Cała naprzód ku nowej przygodzie...

Z pokładu statku świat wygląda inaczej. Dzika przyroda odkryje przed Nami swoje sekrety, a gościnna rzeka otuli swą wstęgą i poprowadzi ku nowej przygodzie.

{Zapoznaj się z OFERTĄ}
jagodowyrys.png

Referencje - Iberia Motor Company


Iberia Motor Company S.A.
ul. Warszawska 1
05-820 Piastów

Niniejszym rekomenduję rejs statkiem wycieczkowym – Jagodowy Ryś wraz z doświadczoną załogą na czele z Panem Kapitanem oraz firmę cateringową z bardzo miłą obsługą, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom wymagającego Klienta na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo miła współpraca, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do Klienta pozwalają potwierdzić, iż świadczone usługi wynikają z pasji i zamiłowania.

Ponadto bardzo cenimy elastyczność, która była istotna przy naszej współpracy. Jagodowy Ryś to nowoczesny, profesjonalnie wyposażony statek wycieczkowy gwarantujący wysoki komfort podróżowania i niezapomniane wrażenia.

Na Jagodowym Rysiu spędziliśmy bardzo miło czas w kontakcie z przyrodą zapominając o zgiełku dnia codziennego rozkoszując się pysznie przygotowanymi daniami w formie grilla. Wystrój i aranżacja była zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jak najbardziej polecamy rejs statkiem Jagodowy Ryś, który z pewnością zapewni wiele miłych wspomnień. Z całą pewnością potwierdzamy, iż załoga z Kapitanem i firma cateringową z obsługą są godnymi zaufania partnerami świadczącymi usługi fachowo, rzetelnie i bardzo smacznie.

Liczymy na współpracę w przyszłości oraz życzymy wielu sukcesów.

Z wyrazami szacunku,

Marzena Woźniak Kierownik ds. HR